Jacheta de Fibra Optica Buffer Tube Stripper Cablu 1.5-3.3 mm Tub Liber, cu o cutie-cadou de Fibra Optica Tampon Tub de Cablu

Jacheta de Fibra Optica Buffer Tube Stripper Cablu 1.5-3.3 mm Tub Liber, cu o cutie-cadou de Fibra Optica Tampon Tub de Cablu  57.06lei
  • Dimensiune: 1
  • Origine: NC(de Origine)
  • Certificare: CE
  • Element De Lungime: 1m
  • Cantitatea: 1buc/lot
  • Stil:
  • Numărul De Model: G&T zigzag
  • Caracteristică:
  • Nume De Brand: dk-rețea
  • Tip De Fibre: Modul Single
  • Model: Ribbon Cable Stripper,zigzag
  • Tip Conector: SC/FC/ST

······Caietul de sarcini······ Jacheta de Fibra Optica Buffer Tube Stripper Cablu 1.5-3.3 mm Tub Liber, cu o cutie-cadou de Fibra Optica Tampon Tub Cablu de Produse Descrierea Produsului scurtă introducere: lama adoptă un super-speciale din aliaj, pe muchie de cutit.Stripping tub diametru: 1.5-1.9 mm 2.0-2.4 mm 2.5-2.9 mm 3.0-3.3 mm .Scop: se aplică pe cablu centru tub de fază longitudinale de separare

······Produsul Show······

Etichete: cetățean cob led, cree cxb3590, fibra optica zigzag, diy abajur, puffer coat, haina denim bărbați, lucioasă jacheta barbati, jacheta de puffer femei, kms k zigzag cablu, tub de fibra optica


  • Transport gratuit 50pcs/lot Telecomunicații de Calitate LC Fibră Optică Rapidă Rece Conector FTTH LC Modul Single UPC Conector Rapid

    Transport gratuit 50pcs/lot Telecomunicații de Calitate LC Fibră Optică Rapidă Rece Conector FTTH LC Modul Single UPC Conector Rapid

    Transport gratuit 50pcs/lot Telecomunicații de Calitate LC Fibră Optică Rapidă Rece Conector FTTH LC Modul Single UPC Conector Rapid Caracteristici: 1. FTTH proiect utila 2. Domeniul de instalat 3. Introduce pierdere mai mică de 0,5 dB, pierdere a reveni mai mult de 50dB 4. Metal V-forma cavitatea funcționează bine la temperaturi ridicate și scăzute 5.
    295.50lei
  • ONTi -70~+6dBm și -50~+26dBm Portabile Mini Optical Power Meter

    ONTi -70~+6dBm și -50~+26dBm Portabile Mini Optical Power Meter

    Optical Power Meter ONT-OPM-M portabile metru de putere optică este un compact și ușor de utilizat de instrument de testare pentru rețele de fibre optice, care poate fi folosit pentru absolut de putere optică măsurători precum și pentru pierderea relativă măsurători în fibre optice.Acesta dispune de ingenios aspectul, gamă largă de măsurare a energiei, de înaltă precizie
    108.77lei 53.32lei
  • Livrare gratuita Înaltă Precizie -70~+10dBm Portabile Fibre Optice Metru de Putere + Visual fault Locator 1mw 5KM

    Livrare gratuita Înaltă Precizie -70~+10dBm Portabile Fibre Optice Metru de Putere + Visual fault Locator 1mw 5KM

    Livrare gratuita Înaltă Precizie -70~+10dBm Portabile Fibre Optice Metru de Putere + Visual fault Locator 1mw 5KM Acest tip de Handheld metru de putere optică este un compact și ușor de utilizat de instrument de testare pentru rețele de fibre optice, care poate fi folosit pentru absolut de putere optică măsurători precum și pentru pierderea relativă măsurători în fibre optice.Cerere
    108.77lei

  • Splitter POE 24V 12V 5V, pentru Camera IP RJ45 POE Injector POE Splitter 1buc

    Splitter POE 24V 12V 5V, pentru Camera IP RJ45 POE Injector POE Splitter 1buc

    POE splitter de conversie 24V 12V 5V, pentru Camera IP RJ45 POE Injector POE Splitter 1buc Notă: vă Rugăm să ne lăsați un mesaj cu comanda despre care adaptorul de alimentare de care ai nevoie, trebuie Marea BRITANIE, SUA, AU, standardele UE pentru dvs. de a alege, în caz contrar, vă vom trimite în funcție de Cumpărătorii din Țară.
    43.10lei
  • FTTH 1000pcs/lot Cablu de Fibra Mâneci de Protecție 60mm FTTH căldură psihiatru îmbinare protector

    FTTH 1000pcs/lot Cablu de Fibra Mâneci de Protecție 60mm FTTH căldură psihiatru îmbinare protector

    67.69lei 54.14lei
  • Original Nou HWHG8010H GPON ONU ONT Cu un Singur Port 1GE se Aplică FTTH Moduri, SC APC interfață versiunea în limba engleză

    Original Nou HWHG8010H GPON ONU ONT Cu un Singur Port 1GE se Aplică FTTH Moduri, SC APC interfață versiunea în limba engleză

    Singur Port 1GE Huawei GPON ONU HG8010H GPON Port FTTH Soluție HG8010H un optical network terminal (ONT), este un high-end acasă Pod+Voce în FTTH solution.By folosind tehnologia GPON, ultra-bandă largă de acces este oferit pentru utilizatorii de acasă și SOHO.La HG8010H caracteristici de înaltă performanță transmiterea capacitățile pentru a asigura o experiență excelentă cu VoIP,
    57.47lei
  • Distribuiti